dr n. med.

Agata Koprowicz

Agata Koprowicz

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Adiunkt w Zakładzie Endodoncji UM w Łodzi.

Członek Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Prowadząca w całej Polsce wykłady, szkolenia i kursy, w tym kursy specjalizacyjne dla lekarzy w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Opiekun studenckich badań naukowo-klinicznych oraz prac nagrodzonych I i II miejscem w konkursach klinicznych i naukowych. Wyróżniona w 2019 roku przez studentów jako nauczyciel roku. 

Uczestniczka szkoleń i konferencji o tematyce endodontyczno-protetycznej:

 • XI Zjazd PTE 2021,
 • ESE Wiedeń 2019,
 • X Zjazd PTE 2019.

Autorka prac naukowych i klinicznych prezentowanych podczas sympozjów międzynarodowych, np:

 • Roots Summit 2018,
 • ESE Brussels 2017,
 • FDI Poznań 2016,
 • X Międzynarodowe Sympozjum Fizykodiagnostyki i Fizjoterapii Stomatologicznej i Medycznej,
 • Kongres PTS 2015.

Szkolenia tego wykładowcy

Zobacz wszystkie
10-09-2022 • 1 dzień

Shape it easy. Maszynowe opracowanie kanałów pod mikroskopem.

Czterogodzinny warsztat praktyczny poświęcony technice pracy z systemem maszynowym przy użyciu mikroskopu.

400 PLN

Newsletter Akademii

Dołącz do grona odbiorców EndoMasters Academy i zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje na temat nowych szkoleń oraz obowiązujących promocji.
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Usługodawcę w celu przesyłania informacji marketingowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.
potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności*
Polityka prywatności (RODO) oraz ciasteczek

Szanujemy Twoją prywatność

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie serwisu endomastersacademy.pl oraz informacje zapisane za pomocą plików cookies. Robimy to w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści, dostosowania strony do indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych. 

Klikając "Przejdź do strony" udzielasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz stosowanie plików cookies. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz w każdej chwili ją wycofać poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. 

Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, na przykład:

 • realizacji umowy,
 • marketingu bezpośredniego,
 • udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane do Administratora,
 • prowadzenia Newslettera,
 • zapewnienia odpowiedniego działania serwisu itp.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest EMA SZKOLENIA MACIEJ KUŹMIŃSKI. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@endomastersacademy.pl.

Czytaj treść polityki prywatności