lek. dent.

Ewa Białas

Ewa Białas

Studia na UM w Łodzi ukończyła w 2008 roku z wynikiem bardzo dobrym na dyplomie. Już na studiach stomatologia zaczęł zajmować większość jej czasu, aż w końcu stała się największą pasją. Dzięki stażowi podyplomowemu w Specjalistycznym Centrum Stomatologii TMK od początku kariery zawodowej zaczęła pracować w zespole i podchodzić do leczenia pacjentów kompleksowo. 

Od razu po studiach zaczęła uczestniczyć w wielu kursach i konferencjach w Polsce oraz za granicą zajmujących się niemal wszystkimi dziedzinami stomatologii (zachowawcza, endodoncja, protetyka, pedodoncjia, chirurgia i ortodoncja).

W protetyce, początkowo wyzwaniem dla Doktor Białas było nauczenie się szlifowania zębów - zaczeła uczyć się tego od dr n. med. Anety Grochowina i dr n. med. Krisa Owczarczka, później lek. dent. Szczutkowskigo i Nazariy Mykhaylyuk. Uczestniczyła również w kursie prowadzonym przez Alessandro Conti i Davide Bertazzo. Końcowo, poświęciła się głównie protetyce, leczeniu zachowawczemu oraz okluzji, co doprowadziło ją do ukończenia Akademii Dawsona w 2016 roku. Obecnie pracuje w gabinecie stomatologicznym w Rumi.

Brała udział w wielu kursach, m.in.:

 • Kurs medyczny: PASE 2016 Okluzja-Estetyka-Funkcja; Protetyka-Ortodoncja-Chirurgia,
 • Preparacja zębów pod korony i mosty. Atraumatyczna metoda dla przyzębia,
 • Kompozyty & kompozycja - odbudowa zębów przednich, kurs praktyczny,
 • Wypełnienia w zębach bocznych. Kurs praktyczny,
 • Sesja Specjalna Pascala Magne: Odbudowy adhezyjne w odcinku przednim, odbudowy adhezyjne w odcinku bocznym, ultrazachowawcze opcje leczenia estetycznego, zasady estetyki jamy ustnej,
 • Sympozjum „Innowacje w dziedzinie uzupełnień adhezyjnych,
 • Cyfrowa fotografia stomatologiczna, kluczowe kadry w fotografii stomatologicznej,
 • Licówki porcelanowe krok po kroku.

Szkolenia tego wykładowcy

Zobacz wszystkie
Niestety, ten wykładowca nie ma obecnie żadnych dostępnych szkoleń.

Newsletter Akademii

Dołącz do grona odbiorców EndoMasters Academy i zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje na temat nowych szkoleń oraz obowiązujących promocji.
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Usługodawcę w celu przesyłania informacji marketingowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.
potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności*
Polityka prywatności (RODO) oraz ciasteczek

Szanujemy Twoją prywatność

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie serwisu endomastersacademy.pl oraz informacje zapisane za pomocą plików cookies. Robimy to w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści, dostosowania strony do indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych. 

Klikając "Przejdź do strony" udzielasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz stosowanie plików cookies. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz w każdej chwili ją wycofać poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. 

Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, na przykład:

 • realizacji umowy,
 • marketingu bezpośredniego,
 • udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane do Administratora,
 • prowadzenia Newslettera,
 • zapewnienia odpowiedniego działania serwisu itp.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest EMA SZKOLENIA MACIEJ KUŹMIŃSKI. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@endomastersacademy.pl.

Czytaj treść polityki prywatności