lek. dent.

Tomasz Machan

Tomasz Machan

Absolwent Uniwersytetu “La Sapienza” w Rzymie. Zajmuje się  implantologią, chirurgią, protetyką i endodoncją. Jeden z założycieli AIOM (Włoskie Towarzystwo Stomatologii Mikroskopowej) i GIR (Group for the Implant Research). Członek SIE (Włoskiego Towarzystwa Endodontycznego). Były wykładowca na Uniwersytecie w Genui i licznych konferencjach w Europie, Ameryce Południowej i USA. Poza działalnością dydaktyczną i szkoleniową, przez 15 lat prowadził także swoją prywatną praktykę w Trento we Włoszech. Obecnie prowadzi gabinet stomatologiczny M Studio w Warszawie.

Odbył wiele szkoleń m. in. w USA (post graduate z endodoncji i mikrochirurgii w Penn University w Filadelfii u prof. S. Kima i na Uniwersytecie w New Jersey u prof. G. Pecory oraz z implantologii na uniwersytecie w Buffalo i New Jersey etc). 

Przez wiele lat współpracował z organizacjami charytatywnymi działającymi w Afryce, gdzie organizował szpitalne przychodnie stomatologiczne. Hobby: kuchnia i rekonstrukcja historyczna postaci czternastowiecznych Włoch, siedemnastowiecznego zachodniego autoramentu oraz okresu Księstwa Warszawskiego. 

Szkolenia tego wykładowcy

Zobacz wszystkie
Niestety, ten wykładowca nie ma obecnie żadnych dostępnych szkoleń.

Newsletter Akademii

Dołącz do grona odbiorców EndoMasters Academy i zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje na temat nowych szkoleń oraz obowiązujących promocji.
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Usługodawcę w celu przesyłania informacji marketingowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.
potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności*
Polityka prywatności (RODO) oraz ciasteczek

Szanujemy Twoją prywatność

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie serwisu endomastersacademy.pl oraz informacje zapisane za pomocą plików cookies. Robimy to w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści, dostosowania strony do indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych. 

Klikając "Przejdź do strony" udzielasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz stosowanie plików cookies. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz w każdej chwili ją wycofać poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. 

Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, na przykład:

  • realizacji umowy,
  • marketingu bezpośredniego,
  • udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane do Administratora,
  • prowadzenia Newslettera,
  • zapewnienia odpowiedniego działania serwisu itp.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest EMA SZKOLENIA MACIEJ KUŹMIŃSKI. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@endomastersacademy.pl.

Czytaj treść polityki prywatności