EndoMasters Academy
Praktyka Precyzji

Zobacz szkolenia
Polecaj szkolenia znajomym i oszczędzaj!
Korzystaj z programu lojalnościowego i otrzymuj kupony rabatowe.
Polecaj szkolenia znajomym i oszczędzaj!
Korzystaj z programu lojalnościowego i otrzymuj kupony rabatowe.

Najbliższe szkolenia

Zobacz wszystkie
Ostatnie miejsca
17-05-2024 • 2 dniowe

Współczesna endodoncja. Moduł trzeci

dr n. med. <strong>Maciej Kuźmiński</strong>dr n. med. Maciej Kuźmiński

Eksperckie szkolenie mikroskopowe ze współczesnej endodoncji, czyli jeszcze więcej większych problemów

4500 PLN
Ostatnie miejsca
06-06-2024 • 3 dniowe

Współczesna endodoncja. Moduł pierwszy

dr n. med. <strong>Maciej Kuźmiński</strong>dr n. med. Maciej Kuźmiński
dr n. med. <strong>Aneta Jankowska (Ostrowska)</strong>dr n. med. Aneta Jankowska (Ostrowska)

Jak sprawnie, przewidywalnie i bezpiecznie zakończyć pierwotne leczenie kanałowe na jednej wizycie

4300 PLN
Ostatnie miejsca
14-06-2024 • 2 dniowe

Współczesna endodoncja. Moduł czwarty

dr n. med. <strong>Maciej Kuźmiński</strong>dr n. med. Maciej Kuźmiński

Najbardziej zaawansowane szkolenie z mikrochirurgii endodontycznej - resekcja wierzchołka korzenia zęba

4000 PLN
Ostatnie miejsca
21-06-2024 • 2 dniowe

Współczesna endodoncja. Moduł drugi

dr n. med. <strong>Maciej Kuźmiński</strong>dr n. med. Maciej Kuźmiński
dr n. med. <strong>Aneta Jankowska (Ostrowska)</strong>dr n. med. Aneta Jankowska (Ostrowska)

Jak poradzić sobie z problemami w endodoncji. Powtórne leczenie endodontyczne, zamykanie perforacji, open apex, usuwanie wkładów lanych, wkręcanych, z włókna szklanego oraz złamanych narzędzi

4500 PLN
29-06-2024 • 1 dniowe

Ekstruzja ortodontyczna - zrób ją sam

dr n. med. <strong>Maciej Kuźmiński</strong>dr n. med. Maciej Kuźmiński

Nie musisz być ortodontą, by ekstrudować ząb - dzięki szkoleniu zrobisz to całkowicie sam

2500 PLN
14-09-2024 • 1 dniowe

Endo prequel - jak leczyć kanałowo zniszczone zęby?

lek. dent.  <strong>Katarzyna Kurkiewicz</strong>lek. dent. Katarzyna Kurkiewicz

Jak przygotować ząb do leczenia kanałowego, tak by obudowa była tą ostateczną lub pierwszym krokiem do dalszej odbudowy? Czy wszystkie zęby można uratować?

2200 PLN
18-10-2024 • 2 dniowe

Idealna rekonstrukcja w odcinku bocznym

lek. dent. <strong>Bartłomiej Załęski</strong>lek. dent. Bartłomiej Załęski

Odbudowa kompozytowa

4300 PLN
15-11-2024 • 2 dniowe

Idealna rekonstrukcja w odcinku przednim

lek. dent. <strong>Bartłomiej Załęski</strong>lek. dent. Bartłomiej Załęski

Odbudowa kompozytowa

4300 PLN

O NAS

EndoMasters Academy

Akademia to miejsce, w którym doświadczeni wykładowcy dzielą się swoją wiedzą w praktyczny sposób z lekarzami, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności w pracy z mikroskopem. Nasze szkolenia poruszają tematy związane m.in. z pierwotnym i powtórnym leczeniem kanałowym, mikrochirurgią, ergonomią pracy. Porządane efekty uzyskujemy dzięki sprawdzonym materiałom, modelom z ludzkimi zębami oraz nowoczesnemu instrumentarium stomatologicznemu. Poruszane przez nas zagadnienia oraz schematy są w 70% praktyczne i realizowane w taki sposób, by móc je wprowadzić do własnej praktyki od kolejnego dnia. EndoMasters Academy to miejsce, w którym nauczymy Cię sprawdzonych i przewidywalnych technik w leczeniu endodontycznym, byś mógł precyzyjnie wykonywać je u własnych pacjentów. 

Doświadczenie

Doświadczenie

Techniki oparte na 25-letnim doświadczeniu i potwierdzonych naukowych standardach.
Mikroskop

Mikroskop

Endodoncja mikroskopowa zapewniająca szybsze i dokładniejsze leczenie kanałowe.
Precyzja

Precyzja

Uzyskana dzięki umiejętnej pracy z mikroskopem oraz rzetelnym technikom leczenia.
Praktyka

Praktyka

Maksimum praktyki, minimum teorii, odpowiedzi na każde zadane pytanie.
Małe grupy

Małe grupy

Indywidualne podejście i samodzielne stanowisko pracy z mikroskopem stomatologicznym dla każdego uczestnika.
Kompleksowość

Kompleksowość

Nauka od ergonomii pracy, przez pierwotne leczenie kanałowe, po resekcję wierzchołka zęba.

Dlaczego warto brać udział w kursach stomatologicznych?

W dzisiejszych czasach, kiedy rynek pracy dla stomatologów staje się coraz bardziej konkurencyjny, niezwykle ważne jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy. Praktyczne kursy stomatologiczne organizowane przez EndoMasters Academy to idealna propozycja dla tych, którzy pragną zdobyć nowe kompetencje i podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Wśród nich szczególną uwagę warto zwrócić na szkolenia z endodoncji mikroskopowej, które stanowią jeden z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych podejść w dziedzinie stomatologii. Szkolenia dla stomatologów w Warszawie i Łodzi to doskonały sposób na poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności pod okiem najlepszych szkoleniowców.

Praktyczne kursy stomatologiczne w Warszawie

Ciągły rozwój naukowy i technologiczny towarzyszący stomatologii sprawia, że dążenie do doskonalenia umiejętności zawodowych jest nieodłącznym elementem pracy każdego lekarza dentysty. Praktyczne kursy stomatologiczne w Warszawie pozwalają na zdobycie nowych kwalifikacji, uzupełnienie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności praktycznych. W naszym ośrodków szkoleniowym prowadzimy zarówno kursy dla początkujących praktyków, jak i szkolenia o wyższym stopniu zaawansowania. Są wśród nich podstawowe kursy z endodoncji oraz szkolenia specjalistyczne, do jakich należą warszawskie szkolenia dotyczące złamania narzędzia. Dzięki bogatej ofercie szkoleń dla stomatologów w Warszawie, każdy znajdzie odpowiadającą mu tematykę.

Szkolenia dla stomatologów w Łodzi

W zależności od potrzeb i zainteresowań lekarza dentysty, można wybrać spośród różnorodnych rodzajów praktycznych kursów stomatologicznych. Niektóre ze szkoleń dla stomatologów w Łodzi koncentrują się na nauce nowych technik leczenia, inne zaś skupiają się na doskonaleniu umiejętności diagnostycznych czy pracy zespołowej. W naszym ośrodku szkoleniowym zajmujemy się przede wszystkim szkoleniami z endodoncji mikroskopowej
Praktyczne kursy stomatologiczne w Łodzi oferują możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie endodoncji mikroskopowej oraz leczenia kanałowego, co przekłada się na zadowolenie pacjentów oraz długotrwałe efekty terapeutyczne.

Czym się wyróżniają nasze kursy stomatologiczne?

Jednym z kluczowych elementów praktycznych kursów stomatologicznych jest indywidualne podejście do każdego uczestnika. W ramach szkolenia każdy stomatolog ma możliwość samodzielnego korzystania ze stanowiska pracy z mikroskopem stomatologicznym, co pozwala na zdobycie praktycznych umiejętności i rozwój w obszarze endodoncji mikroskopowej. Szkolenia stomatologiczne oferowane przez Akademię EndoMasters obejmują szeroki zakres tematów, począwszy od ergonomii pracy, poprzez pierwotne leczenie kanałowe, aż po resekcję wierzchołka zęba. Dzięki temu uczestnicy kursów mają możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy na temat różnych aspektów pracy stomatologa. 
Szkolenia stomatologiczne opierają się na sprawdzonym schemacie, który obejmuje wiedzę teoretyczną, przykład, pokaz, ćwiczenie, ocenę i korektę. Największy nacisk kładziony jest na części praktyczne, gdyż to właśnie praktyka zdobyta na kursach jest kluczem do odpowiedniego wykonywania zabiegów w codziennej pracy stomatologa.
Trenerzy Akademii EndoMasters to doświadczeni specjaliści, którzy w swojej praktyce zawodowej zawsze dążą do kompleksowego leczenia pacjentów. Ich celem jest przekazanie uczestnikom kursów stomatologicznych w Warszawie i Łodzi nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także praktycznych umiejętności, które pozwolą im na skuteczne wykonywanie zabiegów w codziennej pracy. 

Dla kogo przeznaczone są nasze kursy stomatologiczne?

Praktyczne kursy stomatologiczne to doskonała propozycja dla tych, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyć nowe kompetencje. Endodoncja mikroskopowa, indywidualne podejście do uczestników oraz kompleksowe szkolenia obejmujące różne aspekty pracy stomatologa to tylko niektóre z zalet oferowanych przez Akademię EndoMasters. Uczestnictwo w praktycznych kursach stomatologicznych z endodoncji przynosi wiele korzyści zarówno dla stomatologów, jak i ich pacjentów.
Dzięki udziałowi w szkoleniach dla stomatologów w Warszawie oraz w szkoleniach stomatologicznych w Łodzi lekarze dentyści poszerzają swoją wiedzę oraz umiejętności, co pozwala im na świadczenie usług na jeszcze wyższym poziomie. Dla pacjentów korzyści są równie istotne – leczenie kanałowe przeprowadzone przez stomatologa z aktualną wiedzą oraz umiejętnościami pozwala na osiągnięcie lepszych efektów terapeutycznych oraz zmniejszenie ryzyka powikłań. W efekcie pacjenci mogą liczyć na szybsze i bardziej trwałe rezultaty leczenia.

Założyciel akademii
dr n. med. Maciej Kuźmiński
dr n. med. Maciej Kuźmiński
W ciągu 25 lat własnej praktyki oraz ciągłego doskonalenia się, opracowałem techniki efektywnego, precyzyjnego i przewidywalnego leczenia endodontycznego. Akademia to dla mnie miejsce, w którym mogę się nimi podzielić z innymi. Stworzyłem cykl kursów, dzięki którym leczenie kanałowe będziesz w stanie przeprowadzić na jednej wizycie. 25 lat do mistrzostwa? Dzięki schematom pracy, których uczę, osiągniesz je szybciej.
Opinie kursantów
Bardzo sympatyczne wprowadzenie w świat nowej stomatologii, po którym otwierają się oczy i to co było niewidoczne staje się widoczne. Kurs podany w bardzo przystępny sposób. Profesjonalna i życzliwa pomoc dla mnie jako kursanta od Prowadzących.
Bernard Woźniak
, lek. dentysta
Kurs bardzo mi się podobał. Przerósł moje oczekiwania. W przystępny i zrozumiały sposób zostały poruszone i pokazane najważniejsze procedury. Na pewno wrócę na 2 stopień.
Aleksandra Witkowska
, Lek. dent.
Daje 5 i pozdrawiam serdecznie! Bardzo profesjonalne podejście prowadzących, mnóstwo wiedzy i praktyki, ale przede wszystkim cudowna atmosfera ❤️ Polecam wszystkim chcącym poszerzyć swoja wiedzę z endodoncji :)
Anna Urbanik
,

Wykładowcy Akademii

lek. dent.

Bartłomiej Załęski

Bartłomiej Załęski ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku w 2012 roku. Jest autorem wykładów, warsztatów krajowych i zagranicznych dotyczących zagadnień stomatologii adhezyjnej, okluzji oraz nowoczesnych technik cyfrowych pracy z materiałami kompozytowymi. Jest wydawcą książki - atlasu „Posterior Teeth Morphology", ułatwiającego opanowanie technik odtwórczych z wykor...

lek. dent.

Katarzyna Kurkiewicz

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Część programu studiów realizowała w Universidad de Sevilla w Hiszpanii. W 2019 roku uzyskała tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Wyróżniona Stypendium Ministra Zdrowia. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym, protetycznym i estetycznym przy użyciu mikroskopu zabiegowego. Zawodo...

dr n. med.

Aneta Jankowska (Ostrowska)

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z 2005 roku. Staż zrealizowała pod okiem Macieja Kuźmińskiego i już w 2006 roku odbyła u niego swój pierwszy kurs pracy pod mikroskopem. Od początku swojej pracy rozwijała pasję do endodoncji na licznych szkoleniach w kraju i za granicą (Arnaldo Castellucci, Marco Martignoni, Shimon Friedman). W tym samym czasie rozpoczęła pracę w Zakładzie Stom...

Newsletter Akademii

Dołącz do grona odbiorców EndoMasters Academy i zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje na temat nowych szkoleń oraz obowiązujących promocji.
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Usługodawcę w celu przesyłania informacji marketingowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.
potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności*
Polityka prywatności (RODO) oraz ciasteczek

Szanujemy Twoją prywatność

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie serwisu endomastersacademy.pl oraz informacje zapisane za pomocą plików cookies. Robimy to w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści, dostosowania strony do indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych. 

Klikając "Przejdź do strony" udzielasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz stosowanie plików cookies. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz w każdej chwili ją wycofać poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. 

Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, na przykład:

  • realizacji umowy,
  • marketingu bezpośredniego,
  • udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane do Administratora,
  • prowadzenia Newslettera,
  • zapewnienia odpowiedniego działania serwisu itp.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest EMA SZKOLENIA MACIEJ KUŹMIŃSKI. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@endomastersacademy.pl.

Czytaj treść polityki prywatności

Galeria