Szkolenia w EndoMasters Academy

18-01-2024 • 3 dni

Współczesna endodoncja. Moduł pierwszy

Jak sprawnie, przewidywalnie i bezpiecznie zakończyć pierwotne leczenie kanałowe na jednej wizycie

4300 PLN
26-01-2024 • 2 dni

Współczesna endodoncja. Moduł drugi

Jak poradzić sobie z problemami w endodoncji. Powtórne leczenie endodontyczne, zamykanie perforacji, open apex, usuwanie wkładów lanych, wkręcanych, z włókna szklanego oraz złamanych narzędzi

4500 PLN
23-03-2024 • 1 dzień

Endo prequel

Jak przygotować ząb do leczenia kanałowego, tak by obudowa była tą ostateczną lub pierwszym krokiem do dalszej odbudowy? Czy wszystkie zęby można uratować?

2200 PLN
19-04-2024 • 2 dni

Shoulderless Revolution. Szlif bezstopniowy

Prosty protokół szlifowania

4800 PLN
17-05-2024 • 2 dni

Współczesna endodoncja. Moduł trzeci

Eksperckie szkolenie mikroskopowe z współczesnej endodoncji, czyli jeszcze więcej większych problemów

4500 PLN
14-06-2024 • 2 dni

Współczesna endodoncja. Moduł czwarty

Najbardziej zaawansowane szkolenie z mikrochirurgii endodontycznej - resekcja wierzchołka korzenia zęba

4000 PLN

Endodoncja, jako dziedzina stomatologii zajmująca się diagnostyką i leczeniem schorzeń miazgi oraz tkanek okołowierzchołkowych, stanowi kluczowy element w praktyce każdego dentysty. Właściwe opanowanie technik endodontycznych pozwala na skuteczne leczenie zębów, które wcześniej uznano by za utracone. Dlatego warto inwestować w swoje umiejętności i rozwijać wiedzę na tym polu.

Jednym z miejsc, gdzie można to zrobić, jest EndoMasters Academy, która oferuje bogatą ofertę szkoleń oraz webinariów.
Masters Academy to renomowana placówka edukacyjna, która oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu endodoncji. Swoją ofertę kieruje zarówno do początkujących stomatologów, jak i doświadczonych specjalistów pragnących poszerzyć swoje kompetencje. Wyróżnia ją kompleksowe podejście do leczenia oparte na wieloletniej praktyce jej trenerów.

Kursy mikroskopowe w EndoMasters Academy

Jednym z najważniejszych elementów oferty EndoMasters Academy są kursy mikroskopowe.  Szkolenia mikroskopowe obejmują zarówno teorię, jak i praktykę. Uczestnicy kursów mają okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami naukowymi oraz technologiami stosowanymi w endodoncji. Na zajęciach praktycznych uczą się natomiast wykorzystywać mikroskop w codziennej pracy, co pozwala im na zdobycie niezbędnych umiejętności oraz pewności siebie w wykonywaniu zabiegów.

Doświadczeni trenerzy EndoMasters Academy

Kluczowym atutem szkoleń endodontycznych w EndoMasters Academy jest wieloletnia praktyka jej trenerów. Są to doświadczeni specjaliści, którzy na co dzień pracują w renomowanych klinikach stomatologicznych oraz uczą na prestiżowych uczelniach medycznych. Dzięki temu mają oni nie tylko bogatą wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne doświadczenie, które chętnie dzielą się ze swoimi uczniami.
Wiedza przekazywana przez trenerów EndoMasters Academy opiera się na aktualnych standardach leczenia oraz najnowszych badaniach naukowych. Dzięki temu uczestnicy szkoleń mają pewność, że zdobywają kompetencje zgodne z obowiązującymi wytycznymi oraz potrzebami rynku pracy.

 

 

Polityka prywatności (RODO) oraz ciasteczek

Szanujemy Twoją prywatność

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie serwisu endomastersacademy.pl oraz informacje zapisane za pomocą plików cookies. Robimy to w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści, dostosowania strony do indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych. 

Klikając "Przejdź do strony" udzielasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz stosowanie plików cookies. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz w każdej chwili ją wycofać poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. 

Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, na przykład:

  • realizacji umowy,
  • marketingu bezpośredniego,
  • udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane do Administratora,
  • prowadzenia Newslettera,
  • zapewnienia odpowiedniego działania serwisu itp.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest EMA SZKOLENIA MACIEJ KUŹMIŃSKI. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@endomastersacademy.pl.

Czytaj treść polityki prywatności