Program lojalnościowy

Nie marnuj pieniędzy i zaproś swojego znajomego na szkolenie w EndoMasters Academy!

Stworzyliśmy program lojalnościowy, dzięki któremu polecając nasze szkolenia, oszczędzasz! Z każdym poleceniem dostaniesz kupon -100zł na dowolne szkolenie lub pakiet w Akademii. 

EndoMasters

W jaki sposób korzystać z programu lojalnościowego?

  1. Rejestrując się na naszym serwisie automatycznie otrzymujesz unikatowy link referencyjny, który znajdziesz na swoim koncie w kafelku „Program lojalnościowy”.
  2. By skorzystać z programu, podajesz swój link referencyjny osobie, której chcesz polecić szkolenia w EMA.
  3. Gdy ta wejdzie na stronę przez link i zarejestruje się w serwisie w trakcie trwania tej samej sesji, na Twoim koncie pojawi się informacja o dodaniu nowego kuponu oczekującego.
  4. Kupon staje się aktywny w momencie, gdy osoba, której przekazałaś/eś link, opłaci szkolenie w EndoMasters Academy. Aktywny kupon lub kupony możesz wykorzystać przy zapisie na dowolne szkolenie lub pakiet szkoleń. 

Kupony uzyskane z programu lojalnościowego łączą się ze sobą i innymi kodami rabatowymi. Informacje dotyczące ilości aktywnych i oczekujących kuponów znajdziesz na swoim koncie w kafelku „Program lojalnościowy”.

Polityka prywatności (RODO) oraz ciasteczek

Szanujemy Twoją prywatność

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie serwisu endomastersacademy.pl oraz informacje zapisane za pomocą plików cookies. Robimy to w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści, dostosowania strony do indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych. 

Klikając "Przejdź do strony" udzielasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz stosowanie plików cookies. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz w każdej chwili ją wycofać poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. 

Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, na przykład:

  • realizacji umowy,
  • marketingu bezpośredniego,
  • udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane do Administratora,
  • prowadzenia Newslettera,
  • zapewnienia odpowiedniego działania serwisu itp.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest EMA SZKOLENIA MACIEJ KUŹMIŃSKI. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@endomastersacademy.pl.

Czytaj treść polityki prywatności