Wykładowcy

dr n. med.

Maciej Kuźmiński

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi z 1995 roku. Posiada tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz stomatologii ogólnej. Specjalizuje się w endodoncji, chirurgii, implantologii i protetyce. Jest właścicielem prywatnej praktyki Kuźmińscy Stomatologia oraz firmy szkoleniowej Endo Mas...

dr n. med.

Aneta Jankowska (Ostrowska)

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na którym uzyskała tytuł doktora nauk medycznych oraz ukończyła specjalizację w stomatologii zachowawczej z endodoncją. Specjalizuje się w endodoncji, protetyce i stomatologii estetycznej osób dorosłych. Swoje życie zawodowe dzieli na pracę w klinice ...

dr n. med.

Agata Koprowicz

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Adiunkt w Zakładzie Endodoncji UM w Łodzi.

Członek Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Prowadząca w całej Polsce wykłady, szkolenia i kursy, w tym kursy specjalizacyjne dla lekarzy w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowa...

lek. dent.

Katarzyna Kurkiewicz

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Część programu studiów realizowała w Universidad de Sevilla w Hiszpanii. W 2019 roku uzyskała tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Wyróżniona Stypendium Ministra Zdrowia.

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym, protetycznym i estetycznym przy użyciu mikroskopu za...

Polityka prywatności (RODO) oraz ciasteczek

Szanujemy Twoją prywatność

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie serwisu endomastersacademy.pl oraz informacje zapisane za pomocą plików cookies. Robimy to w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści, dostosowania strony do indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych. 

Klikając "Przejdź do strony" udzielasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz stosowanie plików cookies. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz w każdej chwili ją wycofać poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. 

Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, na przykład:

  • realizacji umowy,
  • marketingu bezpośredniego,
  • udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane do Administratora,
  • prowadzenia Newslettera,
  • zapewnienia odpowiedniego działania serwisu itp.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest EMA SZKOLENIA MACIEJ KUŹMIŃSKI. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@endomastersacademy.pl.

Czytaj treść polityki prywatności