Słownik pojęć

 1. szkolenie mikroskopowe - szkolenie skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą z mikroskopem oraz tych, które chcą udoskonalić wcześniej nabyte umiejętności. Wiedza i praktyka, jaką zdobędą na szkoleniu mikroskopowym, umożliwi im precyzyjną pracę w gabinecie z pacjentem, która zaowocuje długoterminowym efektem leczenia.
 2. szkolenie endo - szkolenie mikroskopowe, które sprawi, że pierwotne i powtórne leczenie kanałowe stanie się standardową procedurą wykonywaną w codziennej praktyce. Szkolenie endo to nauka i trening trwający kilkudziesiąt godzin pod opieką doświadczonych trenerów, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi sprawdzonymi technikami na leczenie kanałowe. W połączeniu z nowoczesnym mikroskopem spodziewaj się sukcesu!
 3. zamykanie perforacji - szkolenie to ma na celu nauczenie uczestników w jaki sposób radzić sobie z perforacją powstałą w zębie. Na szkoleniu endo uczestnicy zamykają ją przy użyciu materiału MTA oraz specjalistycznych narzędzi. Sukces zamykania perforacji tkwi również w leczeniu w powiększeniu, najlepiej tym mikroskopowym. Dobra widoczność umożliwia powodzenie zabiegu oraz zakończenie leczenia kanałowego.
 4. kurs endodoncja - dzięki kursowi endo nauczysz się w sposób praktyczny jak przeprowadzić pierwotne leczenie kanałowe w ciągu jednej wizyty. Zdobędziesz wiedzę na temat narzędzi wykorzystywanych do poszczególnych procedur, nauczysz się pracować z mikroskopem oraz co najważniejsze - poznasz efektywne techniki w leczeniu kanałowym.
 5. zobliterowane kanały - szkolenie z powtórnego leczenia kanałowego oraz radzenia sobie z problemami w endodoncji, zawiera w sobie naukę opracowywania zobliterowanych kanałów zębów. Na szkoleniu endo uczestnicy uczą się w jaki sposób i z jakich narzędzi korzystać, by opracować niedrożne, zrośnięte kanały i z powodzeniem zakończyć leczenie kanałowe. A wszystko w powiększeniu mikroskopowym.
 6. usuwanie złamanych narzędzi - szkolenie to odpowiada na problem, który dotyka wielu lekarzy podczas praktyki, czyli usunięcie złamanego narzędzia z kanału zęba. Na szkoleniu mikroskopowym uczestnicy poznają różne techniki, które można wykorzystać do usunięcia narzędzia, m. in. przy wykorzystaniu igły i narzędzia ręcznego. Z pomocą wcześniej poznanych metod usuną parę złamanych narzędzi z modeli złożonych z ludzkich zębów.
 7. powtórne leczenie kanałowe - szkolenie proponujemy osobom, które chcą poszerzyć swoje usługi i wykonywać nie tylko pierwotne leczenie kanałowe, ale również powtórne. Na kursie mikroskopowym z powtórnego leczenia kanałowego dodatkowo poruszane są inne zagadnienia, jak omijanie stopni, zamykanie perforacji, usuwanie złamanych narzędzi, czy opracowanie zobliterowanych kanałów. Tak jak wszystkie kursy endo w Akademii, na tym również uczestnicy pracują w profesjonalnym, mikroskopowym powiększeniu.
 8. opracowanie maszynowe kanałów - szkolenie to jest szkoleniem podstawowym, na którym kursanci uczą się w jaki sposób przeprowadzić skuteczne pierwotne leczenie kanałowe, które jest jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów w gabinetach stomatologicznych. Nasi trenerzy pracują zgodnie ze światowymi i nowoczesnymi standardami i tak również uczą - z tego powodu uczestnicy poznają opracowywanie maszynowe kanałów oraz wypełnianie kanałów ciepłą gutaperką.
 9. kurs mikroskopowy - składa się z trzech dni, podczas których uczestnicy uczą się w jaki sposób pracować z mikroskopem stomatologicznym, jak opracowywać komorę zęba, odnaleźć kanały, a następnie jak je opracować maszynowo oraz wypełnić. To podstawowy i kompleksowy kurs endo, dzięki któremu jesteś w stanie wyleczyć kanałowo zęba na jednej wizycie!
 10. kurs endo - kursy endo w EndoMasters Academy to cykl szkoleń mikroskopowych, na których uczestnicy poznają techniki i metody precyzyjnego wykonywania pierwotnego oraz powtórnego leczenia kanałowego. Uczą się również jak radzić sobie z problemami, które lekarz może napotkać podczas takiego leczenia - na przykład jak usunąć złamane narzędzie, opracować zobliterowane kanały lub zamknąć perforację. 
Polityka prywatności (RODO) oraz ciasteczek

Szanujemy Twoją prywatność

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie serwisu endomastersacademy.pl oraz informacje zapisane za pomocą plików cookies. Robimy to w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści, dostosowania strony do indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych. 

Klikając "Przejdź do strony" udzielasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz stosowanie plików cookies. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz w każdej chwili ją wycofać poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. 

Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, na przykład:

 • realizacji umowy,
 • marketingu bezpośredniego,
 • udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane do Administratora,
 • prowadzenia Newslettera,
 • zapewnienia odpowiedniego działania serwisu itp.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest EMA SZKOLENIA MACIEJ KUŹMIŃSKI. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@endomastersacademy.pl.

Czytaj treść polityki prywatności