Słownik pojęć

 1. szkolenie mikroskopowe - szkolenie skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą z mikroskopem oraz tych, które chcą udoskonalić wcześniej nabyte umiejętności. Wiedza i praktyka, jaką zdobędą na szkoleniu mikroskopowym, umożliwi im precyzyjną pracę w gabinecie z pacjentem, która zaowocuje długoterminowym efektem leczenia.
 2. szkolenie endo - szkolenie mikroskopowe, które sprawi, że pierwotne i powtórne leczenie kanałowe stanie się standardową procedurą wykonywaną w codziennej praktyce. Szkolenie endo to nauka i trening trwający kilkudziesiąt godzin pod opieką doświadczonych trenerów, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi sprawdzonymi technikami na leczenie kanałowe. W połączeniu z nowoczesnym mikroskopem spodziewaj się sukcesu!
 3. zamykanie perforacji - szkolenie to ma na celu nauczenie uczestników w jaki sposób radzić sobie z perforacją powstałą w zębie. Na szkoleniu endo uczestnicy zamykają ją przy użyciu materiału MTA oraz specjalistycznych narzędzi. Sukces zamykania perforacji tkwi również w leczeniu w powiększeniu, najlepiej tym mikroskopowym. Dobra widoczność umożliwia powodzenie zabiegu oraz zakończenie leczenia kanałowego.
 4. kurs endodoncja - dzięki kursowi endo nauczysz się w sposób praktyczny jak przeprowadzić pierwotne leczenie kanałowe w ciągu jednej wizyty. Zdobędziesz wiedzę na temat narzędzi wykorzystywanych do poszczególnych procedur, nauczysz się pracować z mikroskopem oraz co najważniejsze - poznasz efektywne techniki w leczeniu kanałowym.
 5. zobliterowane kanały - szkolenie z powtórnego leczenia kanałowego oraz radzenia sobie z problemami w endodoncji, zawiera w sobie naukę opracowywania zobliterowanych kanałów zębów. Na szkoleniu endo uczestnicy uczą się w jaki sposób i z jakich narzędzi korzystać, by opracować niedrożne, zrośnięte kanały i z powodzeniem zakończyć leczenie kanałowe. A wszystko w powiększeniu mikroskopowym.
 6. usuwanie złamanych narzędzi - szkolenie to odpowiada na problem, który dotyka wielu lekarzy podczas praktyki, czyli usunięcie złamanego narzędzia z kanału zęba. Na szkoleniu mikroskopowym uczestnicy poznają różne techniki, które można wykorzystać do usunięcia narzędzia, m. in. przy wykorzystaniu igły i narzędzia ręcznego. Z pomocą wcześniej poznanych metod usuną parę złamanych narzędzi z modeli złożonych z ludzkich zębów.
 7. powtórne leczenie kanałowe - szkolenie proponujemy osobom, które chcą poszerzyć swoje usługi i wykonywać nie tylko pierwotne leczenie kanałowe, ale również powtórne. Na kursie mikroskopowym z powtórnego leczenia kanałowego dodatkowo poruszane są inne zagadnienia, jak omijanie stopni, zamykanie perforacji, usuwanie złamanych narzędzi, czy opracowanie zobliterowanych kanałów. Tak jak wszystkie kursy endo w Akademii, na tym również uczestnicy pracują w profesjonalnym, mikroskopowym powiększeniu.
 8. opracowanie maszynowe kanałów - szkolenie to jest szkoleniem podstawowym, na którym kursanci uczą się w jaki sposób przeprowadzić skuteczne pierwotne leczenie kanałowe, które jest jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów w gabinetach stomatologicznych. Nasi trenerzy pracują zgodnie ze światowymi i nowoczesnymi standardami i tak również uczą - z tego powodu uczestnicy poznają opracowywanie maszynowe kanałów oraz wypełnianie kanałów ciepłą gutaperką.
 9. kurs mikroskopowy - składa się z trzech dni, podczas których uczestnicy uczą się w jaki sposób pracować z mikroskopem stomatologicznym, jak opracowywać komorę zęba, odnaleźć kanały, a następnie jak je opracować maszynowo oraz wypełnić. To podstawowy i kompleksowy kurs endo, dzięki któremu jesteś w stanie wyleczyć kanałowo zęba na jednej wizycie!
 10. kurs endo - kursy endo w EndoMasters Academy to cykl szkoleń mikroskopowych, na których uczestnicy poznają techniki i metody precyzyjnego wykonywania pierwotnego oraz powtórnego leczenia kanałowego. Uczą się również jak radzić sobie z problemami, które lekarz może napotkać podczas takiego leczenia - na przykład jak usunąć złamane narzędzie, opracować zobliterowane kanały lub zamknąć perforację. 
 11. webinary stomatologiczne - są to szkoleniowe seminaria stomatologiczne powstałe by pomóc stomatologom w zakresie prawidłowego i kompleksowego podejście do leczenia endodontycznego oparte o narzędzia wirtualne umożliwiające obustronną komunikację między prowadzącymi spotkanie doświadczonymi i wykwalifikowanymi lekarzami stomatologii a uczestnikami.
 12. szkolenia stomatologiczne online - są to szkolenia internetowe przygotowane przez doświadczonych lekarzy stomatologów dzielących się zgromadzoną dotychczas wiedzą praktyczną. Mają one na celu dostarczyć swoim słuchaczom umiejętności, które pozwolą im skutecznie leczyć zarówno podstawowe, jak i najbardziej skomplikowane przypadki.
 13. kursy stomatologiczne online - są to prezentacje online, które ujmują przebieg kompleksowego badania stomatologicznego przygotowane przez wysoce wykwalifikowanych lekarzy stomatologów. W czasie kursu słuchacze otrzymają szeroką wiedzę oraz przydatne praktyczne wskazówki odnośnie zastosowania procedur endodontycznych w praktyce stomatologicznej.
Polityka prywatności (RODO) oraz ciasteczek

Szanujemy Twoją prywatność

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie serwisu endomastersacademy.pl oraz informacje zapisane za pomocą plików cookies. Robimy to w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści, dostosowania strony do indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych. 

Klikając "Przejdź do strony" udzielasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz stosowanie plików cookies. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz w każdej chwili ją wycofać poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. 

Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, na przykład:

 • realizacji umowy,
 • marketingu bezpośredniego,
 • udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane do Administratora,
 • prowadzenia Newslettera,
 • zapewnienia odpowiedniego działania serwisu itp.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest EMA SZKOLENIA MACIEJ KUŹMIŃSKI. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@endomastersacademy.pl.

Czytaj treść polityki prywatności

Galeria