EndoMasters Academy

Praktyka Precyzji

Polecaj szkolenia znajomym i oszczędzaj!
Korzystaj z programu lojalnościowego i otrzymuj kupony rabatowe.
webinar "Wszystkie kanały są drożne"
Dla każdego uczestnika kursu "Współczesna endodoncja. Moduł drugi" webinar dr n. med. Macieja Kuźmińskiego GRATIS!
Polecaj szkolenia znajomym i oszczędzaj!
Korzystaj z programu lojalnościowego i otrzymuj kupony rabatowe.

Akademia to efekt współpracy zespołu trenerów rozwijających szkolenia endodontyczne od 20 lat, posiadających 25-letnią wiedzę z zakresu endodoncji. Ich doświadczenie oraz praktyczna nauka procedur zgodnych ze standardami światowymi sprawiają, że uczestnicy kończą szkolenia z nowymi umiejętnościami oraz odwagą, by nowoczesne schematy wprowadzić do swojej codziennej praktyki. Prowadzimy szkolenia o różnym stopniu zaawansowania, dzięki czemu odpowiadamy na potrzeby lekarzy, tych mniej i bardziej doświadczonych. Trenerzy Akademii w swojej praktyce zawsze leczą kompleksowo i tak też chcą uczyć, dlatego w naszej ofercie oprócz endodoncji mikroskopowej każdy znajdzie coś dla siebie - od ergonomii pracy po resekcję wierzchołka zęba. Nauczymy Cię również jak odbudować ząb po leczeniu kanałowym z uwzględniem dodatkowych zabiegów chirurgicznych i ortodontycznych.

 

Nasza Misja

Odczarowujemy endodoncję i oswajamy mikroskop, dając prosty przepis na rozwiązanie problemów w leczeniu.

Akademia to miejsce, w którym doświadczeni wykładowcy i praktycy dzielą się swoją wiedzą, jak trudne leczenie endodontyczne zmienić w standardowy i prosty zabieg przy wykorzystaniu stomatologii mikroskopowej. Chcemy wyjaśnić i w praktyczny sposób nauczyć jak odpowiednio pracować w powiększeniu, przekonując, że nie jest to utrudnienie - wręcz przeciwnie, pokazać, że mikroskop może być najlepszym przyjacielem stomatologa.
 

Oferta

Działalność Akademii

Technika

Proste rozwiązania dużych kłopotów

Nie ma problemów, których nie da się rozwiązać - trzeba jedynie wiedzieć, jakich metod użyć, by sobie z nimi poradzić, i my tych metod uczymy. Przekazujemy proste i sprawdzone, autorskie sposoby na radzenie sobie z problemami, które lekarz może napotkać na każdym etapie pierwotnego lub powtórnego leczenia endodontycznego. Dzięki nim zabiegi te staną się dla Ciebie standardową procedurą.
Praktyka

Czyli 70% każdego kursu w Akademii

Na szkoleniach korzystamy ze schematu: wiedza, przykład, pokaz, ćwiczenie, ocena i korekta, przy czym największy nacisk kładziemy na części praktyczne. Sądzimy, że praktyka odbywana na kursach jest kluczem do odpowiedniego wykonywania zabiegu w codziennej pracy. To szansa, by metodą prób i błędów nauczyć się procedur i zadać wszystkie pytania, by nową wiedzę wykorzystać w gabinecie już od najbliższego poniedziałku. 
Mikroskop

Podstawa precyzyjnego leczenia endodontycznego

W EndoMasters Academy wierzymy, że większość zabiegów stomatologicznych powinno być wykonywanych w powiększeniu. Z tego powodu nasi kursanci na każdym szkoleniu pracują na wysokiej jakości mikroskopach stomatologicznych. Praca w powiększeniu gwarantuje szybsze wykonanie zabiegu, dużą precyzję, a co za tym idzie - długotrwałe efekty, które doceni każdy pacjent.
SALA KURSOWA AKADEMII

To co wyróżnia Akademię na tle innych firm szkoleniowych, to nowoczesna sala położona w centralnej Polsce, w której prowadzone są kursy. Piętnaście miejsc dla uczestników wyposażonych jest w instrumentarium stomatologiczne oraz niezbędne materiały, które umożliwią najwyższą jakość oraz przewidywalność przeprowadzanych zabiegów w gabinecie. W skład instrumentarium obowiązkowo wchodzią mikroskopy - każdy kursant podczas szkolenia ma do dyspozycji jeden, własny mikroskop. Oprócz tego:

  • tor wizyjny w każdym mikroskopie,
  • monitor na biurku wyświetlający widok spod mikroskopu dla lepszego monitorowania postępów, 
  • wyciągi/ssaki zbierające pył i opary z miejsca pracy dla zdrowia i komfortu, 
  • możliwość wykonania zdjęcia RTG na każdym etapie kursu. 

Oprócz zaawansowanego sprzętu medycznego zapewniamy również dobrą atmosferę - świetną kawę i przyjemną muzykę.

Polityka prywatności (RODO) oraz ciasteczek

Szanujemy Twoją prywatność

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie serwisu endomastersacademy.pl oraz informacje zapisane za pomocą plików cookies. Robimy to w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści, dostosowania strony do indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych. 

Klikając "Przejdź do strony" udzielasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz stosowanie plików cookies. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz w każdej chwili ją wycofać poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. 

Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, na przykład:

  • realizacji umowy,
  • marketingu bezpośredniego,
  • udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane do Administratora,
  • prowadzenia Newslettera,
  • zapewnienia odpowiedniego działania serwisu itp.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest EMA SZKOLENIA MACIEJ KUŹMIŃSKI. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@endomastersacademy.pl.

Czytaj treść polityki prywatności