Baza Usług Rozwojowych

Europejski Fundusz Szkoleniowy

Baza Usług Rozwojowych jest platformą zarządzaną przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, która skupia wybrane usługi rozwojowe pozwalające na nabycie lub potwierdzenie kwalifikacji pracowników dystrybuując dofinansowania z EFS.

Dla kogo?

Dofinansowanie mogą otrzymać mikro (jednoosobowe działalności), mali lub średni przedsiębiorcy z wszystkich województw, z wyłączeniem mazowieckiego i pomorskiego. Dofinansowanie wynosi z reguły od 50% do 80%.

EndoMasters

Jak to działa?

 1. Załóż konto w systemie Bazy Usług Rozwojowych.
 2. Skontaktuj się z operatorem z odpowiedniego województwa (lista operatorów).
 3. Zapisz się na szkolenie w EndoMasters Academy.
 4. Skontaktuj się z nami w celu rezerwacji miejsca na szkolenie (+48 728 020 101). Pomożemy również w wypełnieniu wymaganych dokumentów.
 5. Przekaż podpisane dokumenty do operatora i podpisz umowę.
 6. Zapłać za szkolenie, zrealizuj je i odbierz fakturę.
 7. Przekaż fakturę operatorowi w celu uzyskania zwrotu kosztów za kurs.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Bazy Usług Rozwojowych, na której znajduje się Instrukcja Użytkownika opisująca proces od rejestracji na stronie po zapis na szkolenie.

Polityka prywatności (RODO) oraz ciasteczek

Szanujemy Twoją prywatność

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie serwisu endomastersacademy.pl oraz informacje zapisane za pomocą plików cookies. Robimy to w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści, dostosowania strony do indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych. 

Klikając "Przejdź do strony" udzielasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz stosowanie plików cookies. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz w każdej chwili ją wycofać poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. 

Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, na przykład:

 • realizacji umowy,
 • marketingu bezpośredniego,
 • udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane do Administratora,
 • prowadzenia Newslettera,
 • zapewnienia odpowiedniego działania serwisu itp.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest EMA SZKOLENIA MACIEJ KUŹMIŃSKI. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@endomastersacademy.pl.

Czytaj treść polityki prywatności