Pakiet szkoleń "Współczesna endodoncja"

Zapisz się na pakiet szkoleń z endodoncji i nie trać 2140zł

Opierając się na doświadczeniu i potrzebach naszych Kursantów, stworzyliśmy pakiet czterech szkoleń z endodoncji mikroskopowej, który obejmuje wszystkie moduły "Współczesnej endodoncji", czyli autorskich kursów Doktora Macieja Kuźmińskiego.

Cykl szkoleń to kilkadziesiąt godzin wypełnionych wiedzą i praktyką, która pozwala na zapoznanie oraz oswojenie się z endodoncją mikroskopową. To pełen zakres wiedzy, od pierwotnego leczenia kanałowego, po powtórne leczenie, aż do mikrochirurgii endodontycznej. Oprócz konkretnych technik leczenia, uczymy w jaki sposób radzić sobie z problemami, które mogą zdażyć się podczas zabiegu, jak usunięcie złamanego narzędzia, czy perforacja. Zdobyte doświadczenie na szkoleniach pozwoli każdemu lekarzowi na wdrożenie nowych metod do swojej praktyki i świadczenie usług w pełnym zakresie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych szkoleń, które obejmuje pakiet:

Cena pakietu: 15 160zł
Cena poza pakietem: 17 300zł

W pakiecie zaoszczędzasz 2140zł.

Zapisując się na pakiet otrzymasz od nas wiadomość email z propozycjami terminów poszczególnych szkoleń. 

Zapisz się na ten Pakiet Szkoleń
Po zapisaniu się na pakiet szkoleń otrzymasz mail z propozycją terminów poszczególnych kursów. Po ich akceptacji dostaniesz wiadomość z potwierdzeniem zapisania się na szkolenia i link do płatności wynoszący 20% płatności wszystkich szkoleń znajdujących się w pakiecie. Link jest aktywny przez 72h. Brak wpłaty na tym etapie skutkuje anulacją zapisów.
W przypadku rezygnacji ze szkolenia zwrot kosztów nastąpi po potrąceniu opłaty manipulacyjnej w wysokości 72zł zgodnie z regulaminem.
Masz pytania?
Wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 24 godzin i opowiemy o naszych szkoleniach.
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię i nazwisko, numer telefonu) przez Usługodawcę w skontaktowania się ze mną. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Sprawdź inne szkolenia

Zobacz wszystkie
23-06-2023 • 2 dni

Współczesna endodoncja. Moduł czwarty.

Najbardziej zaawansowane szkolenie z mikrochirurgii endodontycznej - resekcja wierzchołka korzenia zęba.

4000 PLN
02-09-2023 • 1 dzień

Endo prequel - jak leczyć zniszczone zęby?

Jak przygotować ząb do leczenia kanałowego, tak by obudowa była tą ostateczną lub pierwszym krokiem do dalszej odbudowy? Czy wszystkie zęby można uratować?

2200 PLN
09-09-2023 • 1 dzień

Bonding pod mikroskopem - poprawa estetyki i funkcji

Szkolenie dr n. med. Teresy Szupiany-Janeczek, czyli jak wykonać funkcjonalną i estetyczną odbudowę kompozytową przednich zębów.

2500 PLN
26-09-2023 • 5 dni

EndoAcademy, czyli jak w 5 dni zostać EndoMaster

Endodoncja mikroskopowa od podstaw do zaawansowanych technik.

10300 PLN
Ostatnie miejsca
27-07-2023 • 3 dni

Współczesna endodoncja. Moduł pierwszy.

Jak sprawnie, przewidywalnie i bezpiecznie zakończyć pierwotne leczenie kanałowe na jednej wizycie.

4300 PLN
04-08-2023 • 2 dni

Współczesna endodoncja. Moduł drugi.

Jak poradzić sobie z problemami w endodoncji. Powtórne leczenie endodontyczne, zamykanie perforacji, open apex, usuwanie wkładów lanych, wkręcanych, z włókna szklanego oraz złamanych narzędzi.

4500 PLN
01-12-2023 • 2 dni

Współczesna endodoncja. Moduł trzeci.

Eksperckie szkolenie mikroskopowe z współczesnej endodoncji, czyli jeszcze więcej większych problemów.

4500 PLN
Ostatnie miejsca
10-06-2023 • 1 dzień

Ekstruzja ortodontyczna - zrób ją sam

Nie musisz być ortodontą, by ekstrudować ząb - dzięki szkoleniu zrobisz to całkowicie sam.

2500 PLN
Polityka prywatności (RODO) oraz ciasteczek

Szanujemy Twoją prywatność

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie serwisu endomastersacademy.pl oraz informacje zapisane za pomocą plików cookies. Robimy to w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści, dostosowania strony do indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych. 

Klikając "Przejdź do strony" udzielasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz stosowanie plików cookies. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz w każdej chwili ją wycofać poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej. 

Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, na przykład:

  • realizacji umowy,
  • marketingu bezpośredniego,
  • udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane do Administratora,
  • prowadzenia Newslettera,
  • zapewnienia odpowiedniego działania serwisu itp.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest EMA SZKOLENIA MACIEJ KUŹMIŃSKI. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@endomastersacademy.pl.

Czytaj treść polityki prywatności